انواع سرویسها

سرویس‌های ADSL

شرکت سامانه های ارتباطی میهن با داشتن تجربه طولانی در زمینه ارائه خدمات شبکه و سرویس‌های اینترنت و نیز پرسنل متخصص فنی در زمینه‌های نرم افزارهای سیستم و کاربردی طیف وسیعی از خدمات اینترنتی و مهندسی را ارائه می‌نماید که در زیر به توضیح مختصر آنها می‌پردازیم.

سرویس مناسب کاربران خانگی

اگر از اینترنت برای استفاده‌هایی چون ارسال و دریافت E-mail، مرور صفحات وب، دانلود در اندازه معمولی عکس و موسیقی و … استفاده می‌نمایید، سرویس ADSL را به شما توصیه می‌نماییم. سرویس‌های ADSL میهن در دو نوع «حجمی و نامحدود» تعریف شده‌اند که بسته به منطقه مخابراتی و نوع استفاده، از طرف کارشناسان فروش به شما معرفی گردیده و در اختیارتان قرار می‌گیرد. حال با توجه به مواردی که بیان شد اگر در منطقه‌ای ساکن هستید که ظرفیت پورت‌های مخابراتی آن منطقه تکمیل گردیده یا خط تلفن شما فیبر نوری یا PCM است و می‌بایست در لیست انتظار شرکت‌های ارائه دهنده خدمات منتظر بمانید، به جای انتظار می‌توانید از سرویس‌های بی‌سیم سامانه های ارتباطی میهن استفاده نمایید که در ادامه به شرح مختصر آنها خواهیم پرداخت.

سرویس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌ها

اگر کاربر شرکت و یا سازمان هستید، می‌توانید از سرویس‌های Wireless و ADSL با پهنای باند بیش از 512Kbps استفاده نمایید. تجربه ما نشان می‌دهد باتوجه به حجم کاری شرکت‌ها و سازمان‌ها، حداقل پهنای باند برای این نوع مصرف کننده‌ها معادل 512K یا بالاتر است که می‌تواند به هریک از روش‌های بی‌سیم یا ADSL تهیه شود.